Serwis wentylacji mechanicznej

Wentylacja odpowiada za prawidłowy i przede wszystkim stały przepływ powietrza w poszczególnych pomieszczeniach kamienic, budynków czy też domków jednorodzinnych. Aby jednak wentylacja działała prawidłowo, potrzebna jest ich odpowiednia drożność i sprawność. A o to powinni zadbać specjaliści podczas regularnych, systematycznych serwisów wentylacji mechanicznych.

Nasza firma oferuje kompleksowy serwis wentylacji mechanicznych zarówno w domach jednorodzinnych, prywatnych, jak i w budynkach przemysłowych, należących do firm czy też korporacji. Zapewniamy usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem najlepszego rynkowego sprzętu.

Co wchodzi w zakres profesjonalnej konserwacji instalacji wentylacyjnych? To szereg działań, który mają na celu zapewnienie takiego stanu, w który wentylacja jest drożna oraz sprawna przez długi czas. By to osiągnąć, podczas naszego serwisu u klienta oceniamy przede wszystkim stan techniczny systemu. To pozwala określić kolejne kroki i ustanowić kolejność działań, a także daje ogląd na to, jak do tej pory konserwowany był system wentylacji mechanicznej.

Gdy podczas serwisu i przeglądu napotkamy na jakiekolwiek problemy czy uszczelki, to elementem serwisu jest także wymiana wyeksploatowanych elementów systemu wentylacyjnego. Jeśli wymiana nie jest konieczna, to oczywiście pierwszym krokiem jest naprawa, szczególnie, że często to rozwiązanie tańsze i preferowane przez klienta. W przypadku jednak, gdy konieczna jest wymiana komponentów, to nasza firma stara się jak najszybciej znaleźć zamienniki i dokonać naprawy.

Wentylacja mechaniczna z przyczyn naturalnych także się zanieczyszcza. Jeśli nie znamy się na temacie, to bardzo trudno jest utrzymać czystość na odpowiednim poziomie. Dlatego też w ramach serwisu nasza firma zapewnia udrażnianie wentylacji mechanicznej poprzez jej dokładne wyczyszczenie, co pozwala na lepszy przepływ powietrza.

Kluczowym krokiem jest także odkażenie serwisowanej wentylacji, aby nie pozostawić żadnych bakterii czy grzybów, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. W ten sposób dokonujemy pełnego, kompleksowego serwisu wentylacji mechanicznej.

 

powrót

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.