O Firmie

Kim jesteśmy?

Firma założona przez inż. Daniela Kitę działa z powodzeniem na rynku od 2002 roku oferując pełen zakres usług dotyczących wentylacji: serwis, czyszczenie i pomiary.
Wykwalifikowani pracownicy, wysokiej klasy produkty i sprzęt, dobra logistyka przekłada się na terminowość, dokładność i profesjonalizm wykonywanych robót. Nasza oferta skierowana jest do budynków przemysłowych, biurowych czy osób prywatnych.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

  1. Odpowiednio udrożniona wentylacja to lepsze samopoczucie mieszkańców. Zapobiega chorobom i pozwala oddychać czystszym powietrzem. Do tego dochodzą zalety finansowe – systematyczne prace serwisowe pozwalają dłużej utrzymać odpowiednie działanie systemu wentylacji, bez konieczności wymiany, która mógłby wiązać się z dotkliwymi kosztami.
  2. Jednocześnie pracując z profesjonalistami masz też pewność, że wykonana praca będzie najwyższej jakości. Tymczasem my, jako firma z bogatym doświadczeniem i wieloma latami spędzonymi na rynku, dajemy wiarygodność i pewność wysokiego poziomu usług.
  3. O naszej firmie świadczą wysokie oceny i rekomendacje. Sprawdź nas
  4. Indywidualnej podejście, jakie oferujemy, to także jeden z naszych wyznaczników, które bardzo doceniają nasi klienci. Dopiero wtedy, gdy zapoznamy się dokładniej z tematem działań i ich zakresem, przedstawiamy wycenę, biorąc pod uwagę stopień trudności prac.

Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami w dowolny, preferowany przez Ciebie sposób. Możesz zarówno zadzwonić, jak i napisać mail czy też wiadomość poprzez formularz. Odpowiadamy na każdego zgłoszenie i staramy się doradzić, a także zaproponować optymalne rozwiązanie dla przedstawionej sytuacji.

powrót

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.